تورترکیه ویژه برای خرید به گودتور مراجعه کنید
Landscape in the Black Forest area of Germany. Spots of sunlight shine through openings in rainclouds. Traditional houses are seen on the hills.

۶ نقطه زیبا در جنگل سیاه آلمان

آیا تا به حال خواسته‌اید از صحنه داستان‌های افسانه‌ای که توسط برادران گریم نوشته شده است دیدن کنید؟ افسانه‌ها می گویند که آن‌ها از جنگل سیاه آلمان (شوارتزوالد) الهام گرفته‌اند.

جنگل سیاه نام خود را از سایه‌بان ظالمانه گیاهان همیشه سبز در بالای کف جنگل گرفته است. جنگل سیاه سرزمینی جادویی و مملو از سنت‌های فرهنگی است.

۱. بادن-بادن

بادن بادن، یکی از شیک‌ترین شهرک‌های آبگرم اروپا، پایگاهی ایده‌آل برای کاوش در جنگل سیاه و مکانی عالی برای اقامت برای حداکثر نوازش است. این شهر قرن نوزدهمی که در تپه‌های چرخان بخش شمالی جنگل قرار دارد، مملو از معماری چشمگیر دوران بل‌اپوک و تجملات دنیای قدیم است. بادن-بادن دارای یک جامعه فرهنگی پر جنب و جوش با رویدادها و نمایشگاه‌های هنری در طول سال است. یک پیاده‌روی یا تور ماجراجویی را در پارک ملی جنگل‌های سیاه جنگلی با راهنما انجام دهید، یا در مرکز شهر بمانید و از آب‌های درمانی حمام‌های حرارتی که تقریباً در سال 1810 ساخته شده‌اند، لذت ببرید.

 

۲. آبشار تریبرگ

بلندترین آبشار آلمان از شیب کوهی به ارتفاع 535 فوت (163 متر) به دره تریبرگ سقوط می‌کند. این آبشار توسط رودخانه گوتاچ تشکیل شده و در سر دره‌های کینزیگ و گوتاچ قرار دارد. از منظره طبیعی زیبای پایین آبشار لذت ببرید. بعد از یک باران شدید یا آب شدن برف بیایید تا آبشارها را در بهترین حالت (و با صدای بلند) ببینید. ورودی اصلی را می‌توان به راحتی از مرکز شهر در تریبرگ، شهری که با تعداد زیادی مغازه‌های ساعت فاخته پذیرای گردشگران است، دسترسی داشت. در شب، آب نورانی چشمگیر است و حتی در زمستان، آبشار تریبرگ در محاصره برف زیبا به نظر می‌رسد.

 

۳. کالو

کالو در شمال جنگل سیاه قرار دارد و به عنوان یکی از زیباترین شهرهای جنگل شهرت دارد. هرمان هسه (1877-1962) رمان نویس برنده جایزه نوبل، که سیذارتا را در میان بسیاری از کتاب‌های دیگر نوشت، در کالو به دنیا آمد. این شهر دارای یک موزه و مجسمه‌ای است که به نویسنده مشهور اختصاص داده شده است. میدان بازار زیبا مکانی عالی برای شروع گشت و گذار در شهر است. میدان کالو که توسط خانه‌های نیمه‌چوبی قرن هجدهم احاطه شده است، تصویری از یک شهر بی‌نظیر جنگل سیاه است. این شهر رشد کنونی خود را مدیون گردشگری است. بسیاری از اغذیه فروشی‌ها، مغازه‌ها و بستنی فروشی‌های جدید اخیرا برای پذیرایی از بازدیدکنندگان افتتاح شده‌اند.

 

۴. بایرزبرون

این تفرجگاه کوهستانی ایده‌آل از 9 روستای مجزا تشکیل شده است و اخیراً هتل‌های سطح بالا و تخت‌خواب‌ها و صبحانه‌هایی که غذاهای باورنکردنی سرو می‌کنند، بایرزبرون را روی نقشه قرار داده است. این منطقه در مجموع دارای هشت ستاره باورنکردنی میشلن است که دو رستوران با سه ستاره و یکی با دو ستاره را در خود جای داده است. بنابراین اگر می‌خواهید از غذاخوری‌های خوب لذت ببرید، هیچ انتخابی وجود ندارد. وقتی غذاهای عالی نمی‌خورید یا از پیاده‌روی طولانی در میان جنگل‌های پوشیده از مخروط‌ها لذت نمی‌برید، به پیست‌های اسکی سفر کنید یا از زمین‌های گلف منطقه دیدن کنید. و صومعه قرن دوازدهمی نزدیک را از دست ندهید – خرابه‌های آلرهایلیگن – که در یک دره خلوت و آرام پنهان شده است.

 

۵. فرایبورگ

فرایبورگ یک شهر دانشگاهی و یک پایگاه عالی برای کشف ضلع جنوبی جنگل سیاه است. این شهر شاد در پایین دامنه‌های جنگلی و تاکستان‌های جنگلی سیاه قرار دارد و مملو از خانه‌های شیروانی و نیمه‌چوبی و خیابان‌های سنگ‌فرش پرپیچ‌وخم است. جمعیت دانشجویی محلی به شهر صحنه‌ای از زندگی شبانه پر جنب و جوش داده است، اما هر کسی می‌تواند از باغ‌های آبجوی دوست‌داشتنی در امتداد کانال لذت ببرد. فرایبورگ گرمترین شهر آلمان با میزان نور خورشید بسیار زیاد است. در نتیجه مرکز انرژی خورشیدی است. در میان جنگل پیاده‌روی کنید یا با تله‌کابین شلوسبرگ بان از کوه شلوسبرگ به سمت برج دیدبانی بروید، جایی که می‌توانید از مناظر شهر لذت ببرید، که شامل دیدن مناره‌های نمادین کلیسای جامع مونستر قرن یازدهمی است.

 

۶. دریاچه تیتیس

این دریاچه حکاکی شده در یخبندان در منطقه جنوبی جنگل سیاه یکی از محبوب‌ترین استراحتگاه‌های منطقه است. این دریاچه حدود 1.2 مایل (2 کیلومتر) طول و 0.6 مایل (1 کیلومتر) عرض دارد و بزرگ‌ترین دریاچه طبیعی در جنگل سیاه است. مسافران برای شنا، موج‌سواری و بادبانی در هوای خوب به تیتیس می‌آیند. گاهی اوقات، در زمستان، دریاچه به اندازه‌ای یخ می‌زند که امکان اسکیت روی یخ را فراهم کند. مناطق زیبایی برای قدم‌زدن در کنار دریاچه در طول سال وجود دارد، از جمله یک مسیر 5 مایلی (8 کیلومتری) در اطراف دریاچه که به کوه هوچفرست منتهی می‌شود. دریاچه تیتیس که توسط جنگل‌های کاج بلند در کوه‌های کم ارتفاع احاطه شده است، مکانی با زیبایی طبیعی ماورایی است.